Raumspray Vetiver-Rinde

19,90€Grundpreis (199,00€  pro  l)
Save 30%

Raumspray Weiches Kaschmir

Verkaufspreis13,93€Normaler Preis 19,90€Grundpreis (139,30€  pro  l)

Raumspray Weisse Kamelie

19,90€Grundpreis (199,00€  pro  l)
Save 30%

Raumspray Zarte Pfingstrose

Verkaufspreis13,93€Normaler Preis 19,90€Grundpreis (139,30€  pro  l)
Save 30%Sold out

Nourishing Soap with Borage Oil

Verkaufspreis6,93€Normaler Preis 9,90€Grundpreis (69,30€  pro  kg)

Rose Bouquet Scented Flower - Yellow

€79.00Base price (€3,950.00 per liter)

Rose Hand Cream 30 ml

€6.50Base price (€216.67 per liter)
Save 30%

Round Art Scented Candle - Lily Flower

Verkaufspreis48,30€Normaler Preis 69,00€Grundpreis (161,00€  pro  kg)
Sold Out

Round Art Scented Candle - Pink Peony

69,00€Grundpreis (230,00€  pro  kg)
5.0
Save 30%

Round Art Scented Candle - Queen of the Night

Verkaufspreis48,30€Normaler Preis 69,00€Grundpreis (161,00€  pro  kg)
Save 30%

Round Art Scented Candle - Rose Oud

Verkaufspreis48,30€Normaler Preis 69,00€Grundpreis (161,00€  pro  kg)
Save 30%

Saffron Oud Scented Candle, 210 g

Selling Price€24.50Regular price €35.00Base price (€116.67 per kg)
Save 30%

Saffron Oud Incense Sticks, 200 ml

Selling Price€28.00Regular price €40.00Base price (€140.00 per liter)
Save 30%Sold out

Silky Hand & Nail Cream with Borage Oil

Selling Price€6.23Regular price €8.90Base price (€124.60 per liter)
Save 30%Sold out

Silky Lip Butter with Borage Oil

Selling Price€7.63Regular price €10.90Base price (€508.67 per liter)
Sold Out

Cotton-Musk Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Seife Berauschende Kamelie

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Seife Feiner Lavendel

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)
Sold Out

Seife Köstliche Beeren

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Delicious Fig Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Orange Blossom Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Tingling Verbena Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Rose Petal Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

"Beautiful Poppy" Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Sensual Monoi Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Seife Zarte Seerose

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Square Scented Flower - Carmine Red (black glass)

Starting at €60.00Base price (€6,000.00 per liter)

Square Scented Flower - Magenta (Black Glass)

€89.00Base price (€8,900.00 per liter)

Square Scented Flower - Magenta (white glass)

€89.00Base price (€8,900.00 per liter)

Square Scented Flower - Yellow (black glass)

€89.00Base price (€8,900.00 per liter)
4.9
Sold Out

Orange Blossom Dry Oil

€21.90Base price (€219.00 per liter)

Dry Oil: Sparkling Verbena

€21.90Base price (€219.00 per liter)

Dry Oil: Beautiful Poppy Flower

€21.90Base price (€219.00 per liter)
Sold Out

Sensual Monoi Dry Oil

€21.90Base price (€219.00 per liter)

Tugra Eau de Parfum Herren 100ml

95,00€Grundpreis (950,00€  pro  l)
5.0

Verbena & Ginger Hand Cream 30 ml

€6.45Base price (€215.00 per liter)

Cotton Blossom Laundry Detergent

Selling PriceStarting at €9.03Regular price €12.90Base price (€18.06 per liter)

Laundry Detergent: Fresh Laundry

Selling PriceStarting at €9.03Regular price €12.90Base price (€18.06 per liter)
Save 30%

Waschmittel Lavendelblüte

Selling Price€9.03Regular price €12.90Base price (€18.06 per liter)
Save 30%

Rose Laundry Detergent

Selling Price€9.03Regular price €12.90Base price (€18.06 per liter)

Lemon Verbena Laundry Detergent

Selling PriceStarting at €9.03Regular price €12.90Base price (€18.06 per liter)

Cotton Blossom Fabric Softener

Selling PriceStarting at €7.63Regular price €10.90
Save 30%

Lavender Blossom Fabric Softener

Selling Price€7.63Regular price €10.90Base price (€15.26 per liter)
Save 30%

Rose Fabric Softener

Selling Price€7.63Regular price €10.90Base price (€15.26 per liter)

Lemon Verbena Fabric Softener

Selling PriceStarting at €7.63Regular price €10.90Base price (€15.26 per liter)

Gift Certificate

Starting at €30.00