4.0
Sold Out

Istanbul Dry Body Oil 125 ml

€30.00Base price (240.00€ per l)
5.0

Istanbul Perfumed Shampoo 250 ml

21,00€Grundpreis (84,00€  pro  l)

Green Tea Hand and Body Lotion 250 ml

€16.00Base price (64.00€ per l)
Sold Out

Mandarin Hand and Body Lotion 250 ml

€16.00Base price (64.00€ per l)

Lemongrass & Honey Hand & Body Lotion 250 ml

€15.73Base price (€62.92 per liter)
5.0
Sold Out

Istanbul Conditioner 250 ml

17,95€Grundpreis (71,80€  pro  l)
5.0
Sold Out

Istanbul Shower Gel 250 ml

€18.00Base price (72.00€ per l)

Istanbul Liquid Soap 250 ml

€18.00Base price (72.00€ per l)
5.0

Istanbul Hand and Body Lotion 250 ml

€22.00Base price (€88.00 per liter)

Jardin Imperial Hand and Body Lotion 200 ml

€17.95Base price (€89.75 per liter)
Save 30%

No. 94 Hand and Body Lotion 200 ml

Selling Price€12.57Regular price €17.95Base price (€62.85 per liter)

Green Tea Hand Cream 30 ml

€6.50Base price (€216.67 per liter)
Sold Out

Mandarin Hand Cream 30 ml

€6.50Base price (€216.67 per liter)

Lemongrass & Honey Hand Cream 30 ml

€6.50Base price (€216.67 per liter)
5.0

Verbena & Ginger Hand Cream 30 ml

€6.45Base price (€215.00 per liter)

Rose Hand Cream 30 ml

€6.50Base price (€216.67 per liter)

Istanbul Bosphorus Liquid Soap 250 ml

€18.00Base price (72.00€ per l)

Istanbul Bosphorus Shower Gel 250 ml

€18.00Base price (72.00€ per l)

Lemongrass & Honey Liquid Soap 250 ml

11,80€Grundpreis (47,20€  pro  l)

Mandarin Liquid Soap 250 ml

11,95€Grundpreis (47,80€  pro  l)

Green Tea Liquid Soap 250 ml

11,80€Grundpreis (47,20€  pro  l)

1895 Shower Gel 250 ml

€18.00Base price (72.00€ per l)

1895 Liquid Soap 250 ml

€18.00Base price (72.00€ per l)
Save 30%

Pera Hand and Body Lotion 250 ml

Selling Price€15.40Regular price €22.00Base price (€61.60 per liter)
Save 30%

Pera Liquid Soap 250 ml

Selling Price€12.60Regular price €18.00Base price (€50.40 per liter)
Save 30%

Pera Shower Gel 250 ml

Selling Price€12.60Regular price €18.00Base price (€50.40 per liter)

Green Tea Shower Gel 250 ml

13,00€Grundpreis (52,00€  pro  l)

Bereket Liquid Soap 250 ml

€18.00Base price (72.00€ per l)

Bereket Shower Gel 250 ml

€18.00Base price (72.00€ per l)
5.0

Istanbul Hand and Body Lotion 400 ml

30.00€Base price (75.00€ per l)

Istanbul Liquid Soap 400 ml

27.00€Base price (67.50€ per l)
Sold Out

Istanbul Shower Gel with Exfoliating Beads, 250 ml

€23.00Base price (€92.00 per liter)
Sold Out

Sensual Monoi Dry Oil

€21.90Base price (€219.00 per liter)

Sensual Monoi Hand Cream 30 ml

€7.85Base price (€261.67 per liter)

Sensual Monoi Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)
5.0

Rose Petal Hand Cream 30 ml

€7.85Base price (€261.67 per liter)

Rose Petal Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Rose Petal Body Lotion

€16.90Base price (€67.60 per liter)

Dry Oil: Sparkling Verbena

€21.90Base price (€219.00 per liter)

Hand Cream: Tingly Verbena, 30 ml

€7.85Base price (€261.67 per liter)

Tingling Verbena Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)
Sold Out

Body Lotion: Tingly Verbena

€16.90Base price (€67.60 per liter)

Patchouli of the Orient Hand Cream, 30 ml

€7.85Base price (€261.67 per liter)
Save 30%

Marseille Liquid Soap: Rose & Saffron, 500 ml

Verkaufspreis10,43€Normaler Preis 14,90€Grundpreis (20,86€  pro  l)

Dry Oil: Beautiful Poppy Flower

€21.90Base price (€219.00 per liter)
Sold Out

Beautiful Poppy Hand Cream 30 ml

€7.85Base price (€261.67 per liter)

"Beautiful Poppy" Soap

6,90€Grundpreis (55,20€  pro  kg)

Beautiful Poppy Body Lotion

€16.90Base price (€67.60 per liter)
Sold Out

Orange Blossom Dry Oil

€21.90Base price (€219.00 per liter)

Orange Blossom Hand Cream 30 ml

€7.85Base price (€261.67 per liter)